Imieniny: Maria / Marzena / Ryszard

Małe miasto dużych możliwości

BIP

Harmonogram wyborów sołtysów, rad sołeckich oraz przewodniczącego i zarządu samorządu mieszkańców miasta Nowe Skalmierzyce - aktualizacja

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

 

Lp

 

Nazwa sołectwa

 

imię i nazwisko obecnego sołtysa

 

 

Data zebrania 

 

Godzina zebrania

I-termin

II-termin

 

Miejsce zebrania

1.

Osiek

Paweł Bartczak

12.03.2019r

/wtorek/

1800

1830

świetlica

wiejska

2.

Nowe Skalmierzyce

Tadeusz Orzechowski

15.03.2019r.

/piątek/

1800

1830

Szkoła Podstawowa przy ul. Okólnej 8

w Nowych Skalmierzycach

3.

Kotowiecko

Jan Korzeniewski

18.03.2019r

/poniedziałek/

1800

1830

Szkoła Podstawowa

w Kotowiecku

4.

Głóski

Zdzisław Ciesiółka

18.03.2019r

/poniedziałek/

1800

1830

świetlica wiejska

5.

Żakowice

Bartłomiej Nowicki

18.03.2019r

/poniedziałek/

1800

1830

świetlica wiejska

6.

Kurów

Zofia Misiak

19.03.2019r

/wtorek/

1800

1830

świetlica wiejska

7.

Trkusów

Ewa Woźnicka

19.03.2019r

/wtorek/

1800

1830

świetlica wiejska

8.

Gałązki Wielkie

Stanisław Kucharski

20.03.2019r

/środa/

1800

1830

 

świetlica wiejska

9.

Leziona

Wiesław Wawrzyniak

20.03.2019r

/środa/

1800

1830

świetlica wiejska 

10.

Biskupice Ołoboczne

Mirosław Nowacki

20.03.2019r

/środa/

1800

1830

świetlica wiejska

11.

Droszew

Józef Napadłek

21.03.2019r

/czwartek/

1800

1830

świetlica wiejska

12.

Fabianów

Maria Dolińska

21.03.2019r

/czwartek/

1800

1830

świetlica wiejska

13.

Skalmierzyce

Ignacy Kasprzak

22.03.2019r

/piątek/

1800

1830

Sala Domu

Strażaka

14.

Śmiłów

Monika Tomala

22.03.2019r

/piątek/

1800

1830

świetlica wiejska

15.

Gniazdów

Ewelina Jakubowska

25.03.2019r

/poniedziałek/

1800

1830

świetlica

RSP

Gniazdów nr 1

16.

Ociąż

Józef Marciniak

25.03.2019r.

/poniedziałek/

1800

1830

świetlica wiejska

17.

Śliwniki

Mieczysław Kowalczyk

26.03.2019r.

/wtorek/

1800

1830

świetlica wiejska

/na Zawadach/

18.

Miedzianów

Natalia Maj-Tabaka

26.03.2019r

/wtorek/

1800

1830

świetlica wiejska

19.

Kościuszków

Karol Bukowski

27.03.2019r

/środa/

1800

1830

świetlica  w Kurowie

20.

Strzegowa

Renata Nogaj

27.03.2019r

/środa/

1800

1830

świetlica wiejska

21.

Węgry

Kazimierz Staszczuk

27.03.2019r

/środa/

1900

1930

budynek byłej szkoły

22.

Chotów

Krystyna Ziemniak

28.03.2019r

/czwartek/

1800

1830

świetlica wiejska

 

23.

Gostyczyna

Karol Pietrzak

28.03.2019r

/czwartek/

1800

1830

świetlica wiejska

24.

Gałązki Małe

Jerzy Pawlak

28.03.2019r

/czwartek/

1800

1830

świetlica wiejska  w Gałązkach Wielkich

 

25.

Boczków

Konrad Ignasiak

29.03.2019r.

/piątek/

1800

1830

świetlica wiejska

26.

Mączniki

Bogusława Krawczyńska

29.03.2019r

/piątek/

1800

1830

świetlica – ogródki działkowe

27.

Biskupice

Zofia Wojtczak

29.03.2019r

/piątek/

1800

1830

świetlica wiejska

 

Załącznik: