Imieniny: Edyta / Kamila / Cyprian

Małe miasto dużych możliwości

BIP

Autobusy- dojazdy uczniów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF


Dowóz Dzieci do Szkoły Podstawowej w Gostyczynie i Szkoły Podstawowej w Ociążu w roku szkolnym 2019/2020


 

Godziny

Trasa

Od 6:30 –  do 8:00

Nowe Skalmierzyce- Chotów – Śmiłów – Osiek – Gostyczyna – Leziona- Strzegowa-Gostyczyna - Czachory – Kościuszków- Ociąż

6:30  Nowe Skalmierzyce

6:40    Chotów Zabłocko skrzyżowanie przy figurze (7,0 km)

6:45  - Chotów – skrzyżowanie sklep (7,9 km)

6:55     Śmiłów przy zakręcie (nowa trasa przez ul chyba wiśniową skręca przed przystankiem w prawo ul. Nowa (12,5 km)

6:56  Smiłów  (13,5 km)

6:57  Śmiłów przystanek przy parku (13,9 km)

6:59 Osiek skrzyżowanie (14,9 km)

7:02 Osiek granica z Żydowem (16 km)

7:11  Osiek na górce (19,8 km)

7:13 Gostyczyna przystanek przy kościele (21,5 km)

7:18   Strzegowa przy Sali (23,5 km)

7:20  Strzegowa Europol (24,5 km)

7:25 Leziona (27,7 km)

7:30  Leziona przy sklepie (28,3 km)

7:32 Leziona przy świetlicy  (29 km)

7:34 Leziona przy sklepie  (29,7 km)

7:35 Leziona (30,5 km)

7:38 Gostyczyna kościół - Wysiadka uczniów (33,3 km)

7:48 Czachory (52 km)

7:52  Kościuszków (53,4 km)

7:55 Kościuszków Banasiak (54,8 km)

8:00 Szkoła Podstawowa w Ociążu (57 km)

Powrót do miejsca zamieszkania

 

Godziny

Trasa

Od 14:00 – do 15:40

Ociąż – Kościuszków – Chachory - Gostyczyna– Śliwniki – Osiek – Śmiłów- Leziona – Strzegowa - Chotów – Nowe Skalmierzyce



Dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolkich i Szkoły podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach, Publicznego Przedszkola Pod Kasztanami "Gimbus" -pomarańczowy autokar -35 miejsc


Kurs

Szkoły

Godziny

Trasa

1

SP Nowe Skalmierzyce ul.  Okólna klasy I -IV + Przedszkole Pod Kasztanami

6:50 – 7:30

Mączniki – Węgry – Chotów – Śliwniki – Skalmierzyce – Nowe Skalmierzyce

2

(SP Okólna + Sp Kaliska)

7:30 – 8:00

Boczków-Biskupice- Nowe Skalmierzyce

 Kurs I – 16 km

6:50 Nowe Skalmierzyce

6:53 Mączniki - 2,7 km

6:57 Węgry 1 (świetlica wiejska) - 3,9 km

6:59 Węgry (sklep)  - 4,5 km

7:04 Chotów sklep – 6,7 km

7:06 Wegry (Zabłocko) – 8,2 km

7:08 Wegry (Rosołki) – 9,7 km

7:12 Śliwniki (Nowa 1 ) -10,9 km

7:14 Śliwniki (Nowa 2) – 11,4 km

7:16 Śliwniki (Pałac) – 13 km

7:20 Szkoła Podstawowa ul. Okólna – 15,2 km

 

Kurs  II – 10,5 km

 7:20 Nowe Skalmierzyce

7:30 Boczków 1 – 3,3 km

7:32 Boczków 2 – 4 km

7:35 Biskupice sklep – 5,5 km.

7;40 Gniazdów – ewentualnie (+-2 km)

7:45 SP Nowe Skalmierzyce, ul. Kaliska  9,8 km

7:55 PP „Pod Kasztanami” – 10,5 km

Powroty do domu

Kurs

Szkoły

Godziny

Trasa

1

SP Gostyczyna

12:20 – 13:30

Nowe Skalmierzyce - Gostyczyna- Nowe Skalmierzyce

2

SP Nowe Skalmierzyce ul. Okólna

13:35 – 13:55

Nowe Skalmierzyce- Śliwniki- Nowe Skalmierzyce

3

(SP Okólna+ Przedszkole)

13:55 – 14:30 

Nowe Skalmierzyce - Mączniki- Węgry – Chotów –Śliwniki-  Nowe Skalmierzyce

4

(SP Okólna)

14:30 – 15:05

Nowe Skalmierzyce - Śliwniki – Chotów -  Węgry- Mączniki- Nowe Skalmierzyce

5

(SP Kaliska + przedszkole)

15:05 – 15:25

Nowe Skalmierzyce - Boczków- Biskupice – Nowe Skalmierzyce

6

(SP Okólna, SP Kaliska ,SP Gostyczyna)

15:25 -16:30

Nowe Skalmierzyce- Boczków, Biskupice- Skalmierzyce-Śliwniki – Strzegowa – Gostyczyna – Śmiłów – Osiek – Leziona – Strzegowa – Śliwniki – Nowe Skalmierzyce

 



Dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolkich w Nowych Skalmierzycach



Godziny

Trasa

Od 7:20 do 7:55

Nowe Skalmierzyce (gimnazjum) –Węgry – Chotów- - Śliwniki- Skalmierzyce
- Nowe Skalmierzyce

 

7:20 Nowe Skalmierzyce

7:25 Mączniki - 2,7 km

7:29 Węgry 1 (świetlica wiejska) - 3,9 km

7:31 Węgry (sklep)  - 4,5 km

7:36 Chotów sklep – 6,7 km

7:38 Węgry (Zabłocko) – 8,2 km

7:40 Węgry (Rosołki) – 9,7 km

7:44 Śliwniki (Nowa 1 ) -10,9 km

7:46 Śliwniki (Nowa 2) – 11,4 km

7:49 Śliwniki (Pałac) – 13 km

7:55 Szkoła Podstawowa ul. Okólna – 16 km