calendar 23 Wrzesień 2021

12 °C

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

Flaga Unii Ewuropejskiej

Unia Europejska

Grafika dekoracyjna przedstawiająca wygląd budynku będącego urzędem

Internetowe oferty pracy

Odnośniki do serwisów poświęconych poszukiwaniu pracy
można tam znaleźć zarówno oferty pracodawców, jak i osób poszukujących pracy, zarejestrować się jako poszukujący pracy oraz napisać i wysłać CV

 

Strona internetowa Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie Wielkopolskim.

   www.pup.ostrowwlkp.pl

Internetowy serwis południowej Wielkopolski

 www.ecentrum.pl

Internetowy serwis poludniowej Wielkopolski

 www.rc.fm

Serwis poświecony osobom poszukujacym pracy, jak i pracodawcom. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy, jak również złożyć ofertę. Ponadto wiele ciekwaych propozycji CV i podań.

 www.praca.net.pl

Ogłoszenia o pracy wszystkich liczących się w Polsce agencji pośrednictwa pracy i banków kadr, wzory CV.

 www.praca.onet.pl

Witryna poświęcona tematyce pracy dla studentów i absolwentów polskich uczelni, internetowa baza danych zawierająca oferty pracy, praktyk i stypendiów.

 www.bestoferta.pl

Zajmuje się międzynarodową rekrutacją; kan­dydaci mogą zamieścić swoje CV na stronie WWW, które jest udostępnione pracodawcom z wielu krajów, w tym Europy Zachodniej i USA. Strona w języku angielskim.

 www.cveurope.com

Internetowa baza danych, której usługi skierowane są zarówno do pracodawców, jak i osób poszukujących pracy. Polski dział większego serwisu obejmującego Europę Środkową i Wschodnią.

 www.cvonline.pl

Zawiera oferty pracodawców i pracowni­ków związane z geodezją. Umożliwia zamieszczanie własnych ofert.

 www.geodezja.pl/praca

Giełda pracy dla lekarzy

 www.praca.mp.pl

Giełda pracy dla nauczycieli.

 www.ieg.ida.cjb.net

Serwis prezentujący oferty pracy z rynku IT.

 www.i-praca.pl

Giełda ofert pracy adresowana do specjalistów związanych z Internetem: informatyków, programistów i webmasterów. 

 www.info.net.pl

Serwis służący nawiązywaniu kontaktów pomię­dzy firmami zainteresowanymi zlecaniem prac reklamowych a firmami wy­konawczymi. Przejrzenie ofert wymaga rejestracji.

 www.ideasiens.pl

Baza danych zawierająca oferty telepracy, serwis dla pracodawców i szukających pracy.

 www.telepraca.wsi.edu.pl

Internetowy serwis pracy dla specjalistów branży IT - programistów, administratorów, projektantów baz danych, webmasterów i nie tylko.

 www.jobuniverse.pl

Internetowa giełda ogłoszeń zawierająca oferty za­równo pracodawców, jak i osób prywatnych poszukujący pracy. Możliwość otrzymywania ogłoszeń wybranego typu pocztą elektroniczną.

 www.jobaid.pl

Internetowy rynek pracy w Europie. Oferty pracy z Polski, Niemiec, Francji, Szwecji, Szwajcarii, Austrii, Czech, Hiszpanii.

 www.jobpilot.pl

Serwis pomagający osobom szukającym pracy lub pracownika w dotarciu do interesujących ofert, baza danych, w której można umieszczać i przeglądać ogłoszenia, a ponadto biblioteka wiedzy o tym, jak napisać CV, przejść rozmowę kwalifikacyjną czy negocjować z pracodawcą.

 www.jobs.pl

Internetowa giełda pracy portalu Wirtualna Polska.

 www.praca.wp.pl

Serwis zawierający oferty pracy w podziale na kilka grup wraz z opisem i podaniem kontaktu do potencjalnego pracodaw­cy: Możliwość wyszukiwania wg lokalizacji, kategorii i języka.

 www.praca.money.pl

Internetowy serwis ofert pracy. Możliwość wyszukania według indywidualnych potrzeb oraz branż pracodawców.

 www.praca-online.pl

Ogólnopolskiej Akcji Przeciwdziałania Bezrobociu zawierający bazę osób szukających pracy i osób oferujących pracę. Możliwość wyszukiwania wg województw, wykształcenia i wieku. Regulamin i warunki uczestnictwa.

 www.rynekpracy.org

Internetowe biuro ogłoszeniowe. Oferty pracy z Polski i z zagranicy. Na stronie również porady jak napisać CV, list mo­tywacyjny, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej itp.

 www.topjobs.pl

Kaliszak to lokalny, Kaliski serwis ogłoszeń drobnych, którego ważną i dużą część stanowią oferty pracy z Kalisza i okolic oraz woj. Wielkopolskiego.

https://kaliszak.pl/praca-kalisz